KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728048
nr 1572 8048
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 78, porträtt. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 33x22cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:50:21
350 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren